Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33

Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'euro26.web_article.d_date' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT

The query was:SELECT DISTINCT YEAR(d_date) as aasta FROM web_article WHERE d_status = '0' and lang = 'est' ORDER BY d_date desc

Artiklid - Euro 26

Artiklid /

15.05.2011

„Vesi elevantidele“, 2011, Francic Lawrence

 

Eepilises stiilis ja raamjutustusena esitatud melodramaatiline film meenutab tahes-tahtmata „Titanicut“.

Lugu räägib Jacob Jankowskist (Robert Pattinson), kes jätab lõpetamata ülikooliõpingud ning hüppab tsirkuserongile ja hakkab rändtsirkuses veterinaarina tööle. Ta satub tsirkuse juhi (Christoph Waltz) ja tema naise Marlenaga (Reese Witherspoon) armukolmnurka. Filmitegelaste vahelise armuloo arengud ei paku palju üllatusi, kui mitte öelda, et need on kohati ettearvatavad.

Küll aga liigutab filmi juures tsirkuseelu portretreerimine, mida näidatakse selle hiilguses ja karmuses, ilus ja valus. Õnnestumise korral loob tsirkus kõietantsijate, akrobaatide ja loomade trikkide abil illusiooni, mis rõõmustab ja hämmastab publikut. Tsirkuse tagatubades (või õigemini laagrites ja rongis, millega liigutakse linnast linna) esineb aga julmust nii loomade kui ka inimeste vastu. Eriti nõrganärvilistel tuleb seetõttu aeg-ajalt pilk kinoekraanilt eemale suunata.

Kõige meeliköitvam filmi juures on USA 1930ndate depressiooni õhustik ja imekaunid Marlena õhtukleidid, tsirkusekostüümid ning vesilokid. Kostüümikunstnik Jaqueline West on teinud suurepärast tööd.

Lisainfo filmi kohta: http://www.imdb.com/title/tt1067583/

NB! Saab kirjutada teksti

  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 0.0
  • Autor: Mirjam

Kommentaarid

Kommentaari sisestamiseks logi sisse