Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33

Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'euro26.web_article.d_date' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT

The query was:SELECT DISTINCT YEAR(d_date) as aasta FROM web_article WHERE d_status = '0' and lang = 'est' ORDER BY d_date desc

Artiklid - Euro 26

Artiklid /

05.10.2011

Jooga ja ilusad mõtted Tšehhist

Kõik meie edasised päevad algasid hommikul kell 6:30 joogaga ja pärast seda hommikusöök, kuid edasi oli iga päev juba erinev.

Pühapäeval oli meil alguses nö. Jääsulatamine, kus me siis tutvusime üksteistega, tantsisime ja tegime muid tegevusi. Õhtul oli veel päevakavas Self-Development ja Self-Development. Õhtul pärast sööki olid Itaalia, Slovakkia ja Bulgaaria presentatsioonid ja päev lõppes filmi „Tibetano“ vaatamisega. Kõik olid väsinud ja magama mindi varakult.

Teisel päeval oli  Neuro-linquistic programm, mis oli väga huvitav ja motiveeriv. Õhtul olid Eesti ja Poola presentatsioonid ja me suutsime kõiki lummata Eesti ilusa loodusega ja loomulikult maitsesid kõigile Kalevi tooted. Kolmas päev oli üks põnevamaid, kuna siis sõitsime Prahasse, kus meil toimus orienteerumine. Olime jaotaud gruppidesse ja pidime leidma vajalikud punktid üles. Päeva teine pool oli meil aga ratastoolidega, kus pidime välja selgitama, et kuidas saab hakkama Praha vanalinnas ratastooliga liikuv inimene. Õhtul oli ka vaba aega linnaga tutvumiseks. Neljas päev tõatas tulla samuti huvitav, sest oli farmi päev, kus pidime siis tööd tegema. Kahjuks seal oli väikene pettumus, sest mingit suurt farmi ei olnud, vaid pisike Hare krisnade talupidamine ja tööd meil seal väga teha ei olnud. Aga vähemalt saime veeta ühe ilusa päeva looduses.

Viies päev oli meil esmaabi õpetamise päev, kus kordasime üle kõik põhitõed ja õhtul rääkisime rahvusvähemlastest. Kuues päev oli kõigil juba väike kurvastus sees, sest järgmisel päeval pidime varakult lahkuma. Päeval rääkisime ülemaailmastumisest. Õhtul istusime kõik koos ja tegime kokkuvõtte nädalast, jagasime kallistusi, valasime mõned pisarad ja ajasime lihtsalt juttu.

Kokkuvõteks jäime me kõik rahule. See kogemus on hindamatu, need inimesed, kes seal olid on ainulaadsed. Oli tore näha nii palju erinevaid inimesi erinevatest riikidest, kes kõik said omavahel läbi. Saime jagada enda kultuuri, õppisime tundma teisi kultuure, saime praktiseerida oma inglise keele oskust ja tagasi tulime rõõmsamatena ja motiveeritutena.

Eestlaste puhul on ikka nii, et algul hoitakse pigem tahaplaanile ja jälgitakse, kuid lõpuks olid kõik eesti tüdrukud väga aktiivsed ja mul oli suur rõõm just nendega koos seal olla.

NB! Saab kirjutada teksti

  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 0.0
  • Autor: Kristi Dodjak

Kommentaarid

Kommentaari sisestamiseks logi sisse