Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33

Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'euro26.web_article.d_date' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT

The query was:SELECT DISTINCT YEAR(d_date) as aasta FROM web_article WHERE d_status = '0' and lang = 'est' ORDER BY d_date desc

Artiklid - Euro 26

Notice: Undefined index: kuhu-sattusid in /data/samba/web/euro26/page_articles.php on line 77

Artiklid /

Kuidas vaesusest lahti saada?

Käisin vaatamas filmi ‘Pankur vaestele’, see film rääkis mehest nimega Muhhamed Yunus, kes tahtis vaesusest lahti saada. Selleks hakkas ta vaestele, kellel ei olnud tagatist, et pangast laenu saada, andma mikrolaene, et nad saaksid alustada oma ettevõtet ja niimoodi vaesusest välja tulla.

„Vesi elevantidele“, 2011, Francic Lawrence

Eepilises stiilis ja raamjutustusena esitatud melodramaatiline film meenutab tahes-tahtmata „Titanicut“. Lugu räägib Jacob Jankowskist (Robert Pattinson), kes jätab lõpetamata ülikooliõpingud ning hüppab tsirkuserongile ja hakkab rändtsirkuses veterinaarina tööle.

Õuduspõnevik 'Priest' viitab kahele maailmale

Sageli ollakse siin uhked, et rahvusvahelistes testides ollakse näiliselt targad ja Eesti on täna 42 arenenud riikide nimekirjas number 34. Kinosaal ja filmid Tartus või Tallinnas ei erine saalidest Pariisis või Marseille’s, mistõttu võib oletada, et kinokultuuriks ollakse valmis. Iseasi küsimus on see, kas eestlased filmikultuuri ka omaks võtavad.

Animaelamus Jõgevalt

Pühapäeval Jõgevale sattudes avastad, et enamik poed ja kohvikud on suletud. Aga teed väikese ringkäigu selles Betti Alveri ja Alo Mattiiseni linnas ja oh imet, kultuurikeskuses pakutakse võimalust astuda sisse ning vaadata pühapäeva pärastlõunafilmi.

Särav täht – kahtlemata meeldejääv film suure luuletaja traagilisest ent ometi meelihaarvast elust

Film jutustas loo inglise luuletaja John Keatsi eluetapist, mis ilmselgelt on suuresti panustanud inglise romantismiaja luulepärandisse. Filmi sündmustik leidis aset idüllilises maakohas Londoni lähiümbruses.