Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33

Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'euro26.web_article.d_date' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT

The query was:SELECT DISTINCT YEAR(d_date) as aasta FROM web_article WHERE d_status = '0' and lang = 'est' ORDER BY d_date desc

Artiklid - Euro 26

Artiklid /

20.05.2011

Kuidas vaesusest lahti saada?

 

Käisin vaatamas filmi ‘Pankur vaestele’, see film rääkis mehest nimega Muhhamed Yunus, kes tahtis vaesusest lahti saada. Selleks hakkas ta vaestele, kellel ei olnud tagatist, et pangast laenu saada, andma mikrolaene, et nad saaksid alustada oma ettevõtet ja niimoodi vaesusest välja tulla. Tänu sellele on paljud pered vaesusest välja tulnud, vähemalt selle filmi järgi.

Süsteem ise tundub olevat hea, kuid paraku ei olda nendes arvudes kindlad, et kui paljusid on see aidanud, kuna need arvud varieeruvad suurelt. Raske on öelda, kas mikrolaenud on ka tegelikult aidanud vaeseid või nende abi on olnud marginaalne või isegi teinud olukorda hullemaks. Rahvusvaheline üldsus on jagatud kaheks: need, kes toetavad teda ja tema süsteemi, ja need, kes arvavad, et ta on lihtsalt üks ärimees, kes leidis hea viisi raha teenimiseks. Tõde nagu alati on kusagil vahepeal ja midagi kindlat öelda ei saa. Fakt on see, et teistes riikides ei ole see süsteem nii hästi käima läinud.

Film ise oli väga huvitav - kuidas on võimalik vaesust võita? Kohati tundus film olevat kuidagi liiga ilustatud. Üldiselt soovitan seda filmi ka teistele!

NB! Saab kirjutada teksti

  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 0.0
  • Autor: Lauri

Kommentaarid

Kommentaari sisestamiseks logi sisse