Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33

Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'euro26.web_article.d_date' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT

The query was:SELECT DISTINCT YEAR(d_date) as aasta FROM web_article WHERE d_status = '0' and lang = 'est' ORDER BY d_date desc

Artiklid - Euro 26

Artiklid /

Jooga ja ilusad mõtted Tšehhist

27. augusti lõunal saime kõik kokku lennujaamas, et sõita Prahasse ja sealt edasi rongiga linna nimega Dobrichovice. Lennujaamas saime kõik üksteist paremini tundma õppida ja kui Prahasse jõudsime olime kõik juba head sõbrad omavahel. Õhtul kella 19.00 ajal jõudsime sihtkohta, kus meid juba oodati. Osalejatest olid kohal juba pooled. Samal õhtul ei toimunud suurt midagi. Sõime õhust, tutvusime toakaaslastega ja õhtul oli ka avamis tseremoonia ning pärast seda oli väike loeng teemal „ Nutrients and toxins“.

Maagiline mängude maailm Sloveenias

Koolitus "Magic World of Games" pakkus osalejatele võimalust end igakülgselt sotsiaalses situatsioonis proovile panna. Nädal aega väldanud koolituse jooksul mängiti üheskoos (24-liikmelise osalejaskonnaga) kõikvõimalikke mänge, mis aitaksid sulatada jääd, ergutada, luua usaldust ning arendada meeskonnatunnetust.

  • by Ann Muuga, Rannes Pärn, Aleksei Razin
    • Currently 3.5/5 Stars.
    • 0.0
  • Comments (0)

Elevil kollektsionäär keskkonnateemalisel seminaril Toulous’is

2011. aasta kevadel osalesin koos kahe väga toreda eesti noorega Prantsusmaal Toulouse’is üritusel ‘Youth Pride’. Seminari teemadeks olid keskkond, kultuur, võitlus diskriminatsiooniga, kommunikatsioon ja tööhõive Euroopas.

Rumeenia on elamus ja kogemus

Sättisin end üksi hilisõhtul Tallinna bussijaamast teele, et siis umbes 30 tundi hiljem pärast pikki bussi-, lennuki- ja rongisõite lõpuks põhja-Rumeenia mägilinnakese Vatra Dornei rongijaama veereda.

Ka lähedalt Leedust võib põneva kultuurielamuse saada

Leetu minek tuli meie kõigi jaoks väga ootamatult, napilt nädal enne sain sellest teada mina ning kiiresti otsisin veel puudu olevad inimesed, et ikka kindlasti minna saaks. Noortevahetuse teema oli religioon: ootasime huvitavaid arutelusid ja käike erinevatesse kirikutesse ja teistesse pühamutesse.

Londonis kevad käes!

Käisin sõpradega 31. märtsist 4. aprillini UK pealinnas Londonis, et tähistada sinna mõni aeg tagasi kolinud sõbra tähtpäeva. Eestis oli veel lumi maas, kuid seal suisa suvi. Lennujaamas tuli jope hõlmadelt heita ja päikesekiiri püüdma hakata! Milline õnn.

Reisimine on tore, lõbus ja igati inspiratsiooni- ja kogemusterikas põnev ajaveetmise vorm

Reisimine on tore, lõbus ja igati inspiratsiooni- ja kogemusterikas põnev ajaveetmise vorm :) Reisimine rikastab elu!

Sitsiilia õpetas rahunema

Olles suurema osa oma elust elanud pealinnas ja reisinud Euroopa suurtemates linnades, naudin linnamüra, shoppingut ja muidu kiiret sündmusterohket eluviisi. Pärast lühikest reisi Basicosse, avastasin kui oluline on osata võtta aeg maha....