Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33
Eurodesk võrgustik - Euro 26

Eurodesk võrgustik /

Eurodesk on Euroopa infovõrgustik, mis on suunatud noortele, noorteorganisatsioonidele ja noortega tegelevatele inimestele. Eurodeski abil võid saada vastuse küsimustele, mis puudutavad noorte õppimis-, töötamis- ja koolitusvõimalusi, samuti leida partnereid välisriikides näiteks noorsoovahetuse korraldamiseks või ühiste projektide elluviimiseks.

Eurodesk teeb Eestis koostööd noorteinfokeskuste, teavitamis- ja nõustamiskeskuste ning erinevate noorteorganisatsioonidega igas Eesti maakonnas. Meie koostööpartnerid on sulle sinu kodukohas parimaks abiks, kui soovid saada esmast informatsiooni õppimis-, töötamis-, noorsoovahetus ja koolitusvõimaluste kohta Euroopas.

Eurodeski võrgustik on esindatud 31 Euroopa riigis ja sellega on ühinenud üle 900 noorteinfoga tegeleva organisatsiooni.

Eurodesk võrgustiku ametlik kodulehekülg Euroopas www.eurodesk.org. Sellelt lehelt leiad infot projektide tähtaegade kui ka Eurodeski kohta üldiselt.  

Lisaks leiad igasugu põnevaid üle-Euroopalisi konkursipakkumisi Euroopa Noorteportaalist.

Kui Sind huvitab konkreetse riigi kohta käiv informatsioon (nt: õppimine, töötamine, reisimine jne), siis on Sul võimalus ühendust võtta otse vajaliku riigi Eurodeskiga, mille kontaktid leiad SIIT