Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33
KUHU SATTUSID? - Euro 26

KUHU SATTUSID? /

 

Oled jõudnud Eesti kõige vingemasse noorteportaali, mis koondab endasse

1) otsuste tegemiseks üliolulise infopanga. Pakume sulle kandikul noorteinfot sinu võimaluste kohta mitte ainult Eestis, vaid kogu Euroopas. Saad sellega tutvuda siinsamas või tellida see otse oma koju, kooli, kontorisse või parki – oma elektronpostile või mobiili.

2) põnevaid reaalseid osalusvõimalusi võtmaks osa rahvusvahelistest projektidest Euroopas – laagrid, noortevahetused, koolitused, seminarid – need on vaid mõned näited. Eks ole ju tore õppida mitteformaalses keskkonnas, saada palju uus värvikaid sõpru välismaalt ja tutvuda uute kultuuridega.

3) hulgaliselt soodustusi, et jääks raha üle kultuuri nautida. Soodustusi on autopesust transpordini ning kohvitamisest klubitamiseni välja ja seda mitte ainult kodumaal. Kõik Euroopa Noortekaardi omanikud saavad 38 riigis üle kogu Euroopa kasutada üle 80 000 soodustuse.

4) kultuurinautijate kogukonna. Vaata, mida meie kultuuripartneritel sulle pakkuda on ja naudi seda täiel rinnal. Pärast kirjuta ka teistele ja siinsamas portaalis oma kogemusest - ära ole kitsi. Ole üks meist, ole kultuurne. Käi kultuuriga kaasas!

Portaali oleme loonud selliselt, et selle sisu oleks meelepärane kõigile kuni 30-aastastele noortele.

 

Projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.