Notice: Undefined variable: headers in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 26

Notice: Undefined variable: errorNumber in /data/samba/web/euro26/sync_books.php on line 33
Suhted - Euro 26

Suhted /

Inimene on sotsiaalne olend ja seega kogu meie elu koosneb suhetest. Alguses ümbritsevad meid meie vanemad või hooldajad ja õed-vennad, siis lisanduvad naabrid, sõbrad, koolikaaslased ja õpetajad. Pisut hiljem silmarõõmud, armsamad, töökaaslased jne. Oskus lähisuhteid luua ja hoida on ka üks iseseisvumise tunnuseid.

Suhete aluseks on suhtlemine, millest räägitakse väga palju. Eelkõige, et suhted ja suhtlemisviis on väga palju muutunud. Inimestevahelised suhted ei ole enam nii stabiilsed kui varem, abielulahutusi on rohkem kui abiellumisi, inimesed tunnevad end üha üksikumana. Lisaks on tavasuhete kõrvale tekkinud ka virtuaalsuhted.

Olgu Su suhted millised tahes, tõsiasi on see, et ühel päeval põhjustavad inimesed Sinu elus rõõmu, teisel päeval viha või kurbust. Need kõik on normaalsed tunded, millega toimetulemiseks on oluline neist teadlik olla. Armastus, rõõm, naer kuid ka viha, kurbus ja isegi lein on kõik osa elust ning enamasti on inimestel vajadus oma tundeid kellegagi jagada. Rõõmust on tavaliselt kergem rääkida, kuid negatiivseid või intiimseid tundeid jagame kellegagi keda usaldame. Samuti kaasnevad suhete ja suhtlemisega omad õigused, kohustused ja hulgaliselt enamasti väga raskeid otsuseid. 

Kasulikud lingid:

Portaal Amor www.amor.ee

Foorum Lapsemure www.lapsemure.ee

Muresid aitab lahendada lahendus.net